KONTAKT, CENA

Cena za konzultaci je 4.000 Kč a trvá hodinu. 

Pokud se chcete transformovat sami, je zde můj on-line "Kurz Probuzení" www.kurzprobuzeni.cz

Pokud máte pocit, že se jedná o hodně peněz, uvědomte si prosím, že při konzultaci vám z vašeho systému odebírám rodové a osobní zátěže včetně rodových dědičných nemocí (,,otec měl rakovinu prostaty a já se bojím, že ji budu mít také..."), odstraňuji bolesti z vašeho života a nastavuji vás zároveň na jinou osobní vibraci při které se vám začne dařit v osobním životě (kvalitní partner/ka, či vztahy v rodině), ale i v pracovním životě, kdy získáte svoji sebehodnotu a tím i lepší zaměstnání. Stojí Vám vaše zdraví a osobní štěstí za investici? Kdy jste naposledy utratili podobné prostředky? Oprava auta? Večírky? Dovolená? Věřím, že si dokážete odpovědět sami.

Kontaktuje mě prosím pondělí až pátek mezi 10:00 - 17:00 hod. Máte dotazy? Neváhejte zavolat na níže uvedené číslo. 

V případě zrušení konzultace bez omluvy, účtuji 100% storno poplatek. 

Ondřej Suchopár

mob: +420 792 326 175

ondrej@dotekzivota.cz

Půlnoční ulice 188, Zlatý kopec, Zdiby


Můj další projekt v oblasti léčení a léčitelství je https://www.dotekzivota.cz, kde jsou uvedené i reference klientů a více mediálních rozhovorů.

cesta vozem: Pozor, na příjezdu jsou nové jednosměrky. Směřujte dle navigační cedule u hlavní cesty na Zlatý kopec. Je to o jednu ulici dříve doleva, než dle navigace. Pak už vás navigace dovede. Pokud se dostanete až k jednosměrce, jeďte o ulici dál doleva, opět na Zlatý kopec.

cesta MHD: BUSem 162 z metra Kobyliské náměstí, na konečnou zastávku Dolní Chabry a 15 minut procházka polní udržovanou cestou
nebo
BUS 371 a 374 z metra Kobyliské náměstí na zastávku Zdiby, Přemyšlení. Poté 15 minut procházkou. Méně pohyblivé mohu na této zastávce vyzvednout a dopravit vozem.