KONTAKT, CENA

Cena za konzultaci je 4.000 Kč za 90 minut. V případě zrušení konzultace méně než 24 hod. předem, účtuji 100% storno poplatek.


Kromě konzultací, dělám i párové terapie, tzn. mediátora vašich domácích a partnerských překážek. 

Máte dotazy? Neváhejte zavolat na níže uvedené číslo, nebo napsat na ondrej@ondrejsuchopar.com. 

Nabídka celkových transformačních balíčků:

1) 3 měsíční balíček „Svítání“ - 30.000 Kč - emoční a karmická čištění, meditace, práce s tělem, práce s afirmacemi.

2) 6 měsíční balíček „Návrat k sobě“ - 60.000 Kč - emoční a karmická čištění, meditace, práce s tělem, afirmace, masáže, základy tantra jógy, učení trantry, potřebná literatura zdarma.

3) 9 měsíční balíček „Znovuzrození“- 90.000 Kč - jestli chcete úplně změnit svůj život, toto je ten správný balíček. Vyčistíme vaše energetická centra od emocí a karmických zátěží, naučíte se správně jíst, meditovat, seznámíte se s učením tantry, dostanete ty správné knížky pro váš osobní rozvoj, osvojíte si základy tantra jógy a masáží a navíc obdržíte pomoc od lidí se kterými spolupracuji.

Na základě vašeho zájmu o transformační balíček si sjednáme osobní schůzku, kde vám vysvětlím způsob své práce, vydetekuji zátěže a zvědomím hlavní témata se kterými budeme pracovat. 

Volejte prosím pondělí až pátek mezi 10:00 - 17:00 hod.

Ondřej Suchopár

mob: +420 792 326 175

ondrej@ondrejsuchopar.com

Půlnoční 188, Zlatý kopec, Zdiby


Můžete mě najít na Youtube, Instagramu a Facebooku! Dejte „Líbí se mi“ mým stránkám a budete stále v obraze!


cesta vozem: Pozor, na příjezdu jsou nové jednosměrky. Směřujte dle navigační cedule u hlavní cesty na Zlatý kopec. Je to o jednu ulici dříve doleva, než dle navigace. Pak už vás navigace dovede. Pokud se dostanete až k jednosměrce, jeďte o ulici dál doleva, opět na Zlatý kopec.

cesta MHD: BUSem 162 z metra Kobyliské náměstí, na konečnou zastávku Dolní Chabry a 15 minut procházka polní udržovanou cestou
nebo
BUS 371 a 374 z metra Kobyliské náměstí na zastávku Zdiby, Přemyšlení. Poté 15 minut procházkou. Méně pohyblivé mohu na této zastávce vyzvednout a dopravit vozem.