KONTAKT, CENA

Cena za konzultaci: 3.900 Kč a trvá hodinu. Obecně platí, že na celkové vyčištění potřebujeme tři konzultace v průběhu několika měsíců. V případě těžších případů (velmi složitá situace v dětství, apod.) potřebujeme kolem pěti konzultací. 

Pokud máte pocit, že se jedná o hodně peněz, uvědomte si prosím, že při konzultaci vám z vašeho systému odebírám rodové a osobní zátěže včetně rodových dědičných nemocí (,,otec měl rakovinu prostaty a já se bojím, že ji budu mít také..."), odstraňuji bolesti z vašeho života a nastavuji vás zároveň na jinou osobní vibraci při které se vám začne dařit v osobním životě (kvalitní partner/ka, či vztahy v rodině), ale i v pracovním životě, kdy získáte svoji sebehodnotu a tím i lepší zaměstnání. Stojí Vám vaše zdraví a osobní štěstí za investici? Kdy jste naposledy utratili podobné prostředky? Nové boty? Kabát? Kadeřnice? Večírek? Dovolená? Věřím, že si dokážete odpovědět sami.

Konzultace lze vést i přes SKYPE. Pro nalezení termínu konzultace je lepší volat na můj mobil, než psát email. Na zmeškaná čísla volám vždy zpět. Prosím o kontaktování POUZE ve všední dny PO - ČT 10:00 - 17:00 hod.!


Adresa:

Půlnoční ulice 188, Zlatý Kopec, Zdiby

Telefon:

+420 602 206 001

E-mail:

ondrej.suchopar@gmail.com


Můj další projekt v oblasti léčení a léčitelství je http://www.dotekzivota.cz, kde jsou uvedené i reference klientů a více mediálních rozhovorů.


cesta z města: Bus 162 z metra Kobyliské náměstí na konečnou zastávku Dolní Chabry a 15 minut procházka polní cestou

nebo

BUS 371 a 374 z metra Kobyliské náměstí na zastávku Zdiby, Přemyšlení. Poté 15 min procházka.